Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Dakzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Biljart/ Pool tafels | Spa en ontspanning Spa-lounge |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 37 m² Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa Natal ligt op minder dan 500 meter verwijderd van het Shopping do Artesanato en lokt gasten met biljart in de omgeving. De villa ligt op een locatie aan het strand in de wijk Ponta Negra in Natal en biedt plaats aan maximaal 3 gasten.
Het Winkelcentrum Dunnas is op wandelafstand van nog geen 18 minuten gesitueerd. Sportliefhebbers zullen ook genieten van de nabijheid van het Frasqueirao Stadium, gelegen op een afstand van 2 km. Andere bezienswaardigheden zijn het Ma-noa Park, op wandelafstand van 6 minuten.
Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en handdoeken voor uw comfort.
Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa heeft een kitchenette, uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei voor het bereiden van maaltijden. Camarões Potiguar serveert Braziliaanse gerechten en is op loopafstand van ongeveer 5 minuten ervandaan gelegen. De 1-slaapkamer Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa bevindt zich op afstand van slechts 400 meter van Feira de Artesanato bushalte en op circa 10 km van Alecrim II treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Winkelcentrum Via Direta4,3 km
- Natal Sul Shopping Mall4,7 km
- Praia de Ponta Negra1,8 km
- Dunas Park4,1 km
- Beeld van de drie Koningen4,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo35 km
- Treinstations
- Pe.J.Maria10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
- Lift
- Verkoopautomaten
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa-lounge
- Biljart/ Pool tafels
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa zijn het Ma-noa Park (op minder dan 450 meter van de accommodatie) en het Shopping do Artesanato, op 500 meter afstand. - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa?
Gasten van Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Waar ligt Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa?
Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa ligt naast het Shopping do Artesanato, in de wijk Ponta Negra in Natal. - ❓
Hoeveel kost het om het vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs in het vakantiehuis is $30. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa te bezoeken?
Gasten van Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa kunnen eten in Camarões Potiguar restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa?
Araca Flat 308 - Lateral Vista Jardim Villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in dit vakantiehuis?
Dit vakantiehuis beschikt over een kitchenette met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei.